Kurs złota: $ ()
Kurs srebra: $ ()
Dziś jest środa, 16 października 2019. Aktualna godzina: 20:07 (GMT+1)

Wyłączenie odpowiedzialności

Wszelkie artykuły, analizy oraz pozostałe materiały opublikowane w TowaryFX.pl mają wyłącznie charakter edukacyjny i informacyjny. Zawieranie transakcji na giełdzie Forex związane jest z ryzykiem znaczących strat lub utraty całego kapitału. Historyczne wyniki nie są wystarczającą podstawą do przewidywań przyszłych zachowań cen.

Serwis TowaryFX.pl nie świadczy doradztwa ani nie udziela porad inwestycyjnych lub rekomendacji zawarcia transakcji. Ostateczna decyzja zawarcia transakcji należy wyłącznie do użytkownika serwisu i to on właśnie powinien określić ryzyko, potencjalne straty oraz zyski, a także konsekwencje prawne i podatkowe.

Właściciel TowayFX.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody jakie może ponieść użytkownik serwisu w wyniku zawarcia transakcji na podstawie udostępnionych informacji. Wszystkie treści opublikowane stanowią wyłączna własność serwisu TowaryFX.pl, a ich kopiowanie i rozpowszechnianie możliwe jest wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody.

Najnowsze posty

Codzienne analizy

Bądź na bieżąco

Newsletter

Uzyskaj dostęp do nowości, ofert specjalnych, opisów zaawansowanych strategii inwestycyjnych oraz aktualności na temat złota i srebra. Wystarczy, że zapiszesz się do naszego Newslettera.

Twoje imię:
Adres e-mail:

Nie udostępniamy powyżej podawanych danych osobom trzecim.